План роботи РПМК

План роботи ПМК вчителів іноземних мов на 2012-2013 н.р.

Серпень 2012

Тема: Пріоритетні напрямки роботи районної предметно-методичної комісії вчителів іноземної мови.

Мета: Обговорити проблеми сучасного викладання іноземних мов. Ознайомити вчителів з основними напрямками роботи в новому навчальному році, визначити пріоритетні напрямки та технології навчання іноземним мовам.

1.Аналіз напрацювань членів РПМК за 2012-2013 н.р.

2. Ознайомлення з новинками методичної літераткри.

3.Ознайомлення з режимом роботи електронної школи для дітей з обмеженими можливостями.

4.Затвердження плану роботи РПМК на 2012-2013н.р.

5. Особливості роботи педагогів на ІІІ етапі реалізації завдань обласного та районного науково-методичного проектів.

6.Обговорення п.4.2.6. "Розвиток освітнього і наукового ппростору" Проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

Жовтень 2012

Тема: Сучасні підходи та інтерактивні технології як засіб розвитку інноваційної особистості школяра.

Мета: Обговорити впровадження інтерактивних освітніх технологій в навчальний процесс. Провести аналіз сполучення інноваційних і традиційних форм у навчанні англійської мови.

1.Інноваційні форми активізації діяльності на уроках іноземної мови.

2.Впровадження інтерактивних методів, нових підходів, виховних систем на уроках англійської мови.

3.Сучасні підходи та інтерактивні технології як засіб розвитку інноваційної особистості школяра.

Березень 2013

Тема:Формування творчої особистості щляхом використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови.

1. Розвиток креативного мислення засобами інтерактивних технологій на уроках англійської мови.

2.Використання ефективних методів та форм роботи для гуманізації навчально-виховного процесу.

3. Аналіз результатів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської та німецької мов.

Травень 2013

Засідання методичного дискусійного клубу "Активні форми підготовки учнів старшої школи до участі в ЗНО" - (поради учням).